یکی از اصلی ترین خدمات فنی دوره ای خودروهای مرسدس بنز سرویس A می باشد که این سرویس اولین سری اقدامات انجام شده بر روی خودروهای مرسدس بنز می باشد. به دلیل عدم وجود نمایندگی های معتبر مرسدس بنز در ایران، معمولاً دارندگان این خودروهای لوکس آلمانی به اهمیت این خدمات پی نمی برند. مجموعه کارنج با استفاده از حرفه ای ترین تعمیرکاران و سرویس کاران مرسدس بنز، آماده است تا خدمات تعمیرات انحصاری را بر اساس معیارهای از پیش تعریف شده خود اراده کند.

سرویس دوره ای مرسدس بنز
سرویس دوره ای مرسدس بنز

سرویس A مرسدس بنز

خودروهای مرسدس بنز هر 10000 کیلومتر یک بار سرویس می شوند. سرویس A شامل تعویض روغن موتور، تعویض فیلتر هوای موتور، بررسی باتری، بررسی لاستیک، آنالیز سیستم تعلیق و کمک فنر و از همه مهمتر بررسی سیستم های داخلی خودرو با استفاده از دستگاه دیاگ می باشد. این سرویس به دارندگان خودروهای مرسدس بنز کمک می کند تا حداکثر پتانسیل خودروی خود را همیشه حفظ کنند. فراموش نکنید که تعمیر و نگهداری که یک الزام برای خودروهای مرسدس بنز محسوب می شود را باید به موقع و بدون تاخیر انجام دهید. زیرا در صورت عدم انجام کامل این سرویس، خودرو با خسارات مختلفی مواجه می شود و هزینه های هنگفتی را متوجه مالک خودرو می کند.

همانطور که قبلا اشاره کردیم، مجموعه کارنج، مالکان خودروهای مرسدس را قادر می سازد تا تمامی سرویس ها و خدمات ویژه خودروهای مرسدس خود را در محیطی حرفه ای انجام دهند.

برای سرویس معمولی Benz به کجا مراجعه کنیم؟

برای تعمیر خودرو بنز باید هزینه قابل توجهی بپردازید. اگر تمایلی به پرداخت این هزینه ندارید، بهتر است سرویس دوره ای Benz را به صورت منظم داشته باشید. شایان ذکر است که تعمیر و نگهداری دوره ای خودروهای مرسدس باید در فواصل زمانی معین انجام شود.

سرویس دوره ای benz
سرویس دوره ای benz

هر چند وقت یک بار باید خودروهای بنز را سرویس کنیم؟

تعمیر و نگهداری دوره ای بنز یک بار در سال یا زمانی که کیلومتر شمار به 5000 کیلومتر می رسد. اگر خودروی شما مشکل دارد می توانید برای سرویس دوره ای آن اقدام کنید.
خدمات زیر در طول سرویس های دوره ای خودروهای بنز به مشتریان ارائه می شود:
تعویض روغن خودرو (توجه داشته باشید که باید از روغن باکیفیت مرسدس بنز استفاده شود.)
روغن ترمز بایستی چک شود
بررسی باتری خودرو (در صورت لزوم باتری خودرو نیز تعویض خواهد شد.)
لنت های ترمز خودرو بررسی می شود (اگر لنت ها نازک شده و یا آسیب دیده باشند، باید تعویض شوند.)
بازرسی سیستم تعلیق و تعلیق خودرو
چکاپ و بررسی لاستیک خودرو بنز
بررسی چراغ ها و سیستم برق خودرو
چکاپ موتور و گیربکس ماشین
تعویض فیلتر هوا، فیلتر روغن و فیلتر بنزین
عیب یابی و تنظیم موتور
بررسی ضدیخ خودرو و …