فولکس واگن شایسته توجه شماست. فولکس واگن شما با فناوری پیشرفته و مهندسی دقیق طراحی شده است. اگرچه برای دوام ساخته شده است، اما مقدار خاصی از تعمیر و نگهداری وجود دارد که ماشین شما شایسته آن است. مدت ارائه خدمات بین‌ المللی فولکس واگن شما 1 سال یا 15000 کیلومتر است. ثبت دوره‌ای سرویس بر اساس کیلومتر شمار شما کاری است که خودروی شما انجام می‌دهد. چراغ سرویس شما زمانی روشن می‌شود که فکر می‌کند زمان سرویس فولکس واگن فرا رسیده است. به عنوان بخشی از عملیات عادی، هر بار که موعد سرویس دوره‌ای خودرو فولکس واگن  شما می‌رسد، یک چک لیست جامع را دنبال می‌کنیم.

همان‌ طور که در همه جای دنیا مرسوم است اولین سرویس کلی دوره‌ای فولکس واگن بعد از یک سال یا در کیلومتر 15000 انجام می‌شود که در آن گزارش کاملی از موتور، ترمز، سیستم تعلیق، لاستیک، احیاناً پوسیدگی قطعات مصرفی حتی شلنگ‌ها و واشرها و تیغه‌های برف پاک کن و … بعد از بررسی دقیق توسط تعمیرکاران زبده تهیه و در اختیار مالک خودرو قرار می‌گیرد و چنانچه تعمیرگاه انتخابی شما پیشرفته و مجهز باشد تمام عیوب ماشین به درستی برطرف می‌گردند.

Volkswagen periodic service 3
خدمات سرویس دوره ای فولکس واگن

در سرویس دوره‌ای خودرو فولکس واگن خدمات زیر برای مشتریان انجام می‌شود:

تعویض روغن
 فولکس واگن استانداردهای سختگیرانه‌ای دارد تا اطمینان حاصل شود که ماشین شما همیشه روغن باکیفیت دریافت می‌کند.
 روغن مناسب روغن کاری و محافظت بهینه را حتی در سخت‌ترین شرایط رانندگی فراهم می‌کند.همچنین به تمیز نگه داشتن موتور خودرو، کاهش سایش و فرسودگی عمومی و افزایش عملکرد کمک می‌کند.روغن مورد تأیید فولکس واگن در دماهای بالا به جای خراب شدن پایدارتر است.تعویض منظم روغن با روغن مناسب می‌تواند مصرف سوخت خودرو شما را بهبود بخشد.

ترمز:
چگونه رانندگی می‌کنید؟ سرعت توقف شما مهم‌ترین ویژگی ایمنی در وسیله نقلیه شما است. سیستم ترمز فولکس واگن شما باید کاملاً قابل اعتماد باشد، به خصوص در شرایط نامساعد. به همین دلیل سرویس ترمز بسیار با اهمیت است.

لاستیک:
لاستیک‌های شما وظیفه اتصال شما به جاده را بر عهده دارند، بنابراین برای اطمینان از سلامت لاستیک‌ها، خودرو خود را برای بازرسی کامل به مرکز تعمیرات پیشرفته فولکس واگن ببرید. آنها الگوی آج، زاویه و فشار لاستیک شما را کنترل می‌کنند. لاستیک‌های فولکس واگن به طور خاص برای رفتار رانندگی و الزامات عملکرد مدل ماشین شما طراحی شده‌اند.

باتری:

باتری‌های اورجینال فولکس واگن نیازهای سختگیرانه فولکس واگن شما را برآورده می‌کنند. باتری فولکس واگن طوری دیزاین شده که ظرفیت ذخیره بیشتری را برای برآوردن نیازهای الکترونیکی خودرو ارائه دهد. دمای بالا روی باتری‌ها اثر می‌گذارد. اگر باتری شما نیاز به تعویض دارد، بدون درنگ با جایگزینی باتری اورجینال آن را تعویض کنید.

برف پاک‌کن‌ها:
طراحی شده برای مطابقت کامل با خطوط شیشه جلوی فولکس واگن برای کیفیت تمیز کردن برتر و عملکرد طولانی مدت طراحی شده است. ساخته شده از یک ترکیب لاستیکی ویژه که در برابر حرارت، مواد شیمیایی جاده و اشعه UV مقاومت می‌کند.
 مقاومت در برابر سایش بالا، لرزش کم و بی صدا با کارایی بالا

فیلتر هوا:
با تضمین مصرف بهینه سوخت و عمر طولانی موتور، در هزینه شما صرفه‌جویی می‌کند. اگر متوجه شدید که موتور شما به‌درستی کار نمی‌کند، فیلتر هوا را بررسی کنید، از جمله کار سخت و افزایش سرعت دور آرام.

فیلتر گرده:

این به اطمینان از هوای تازه در کابین صرف‌نظر از فصل یا موقعیت جغرافیایی کمک می‌کند.
به محافظت از کولر خودرو کمک می‌کند. در صورت مشاهده بوی غیرعادی یا کثیفی پنجره‌ها و شیشه جلو، فیلترهای گردوغبار باید بررسی شوند.

بررسی چند منظوره:
از بررسی تسمه و لوله گرفته تا بررسی فشار باد لاستیک و سرباتری، چراغ‌های جلو، خطرات، چراغ‌های جانبی و عقب، فیلتر هوای موتور، سطح آب، فیلتر گرده، سیستم اگزوز، تسمه محرک موتور، لوله موتور، شوک و پایه، پایانه‌ها و کابل‌های باتری، سایش لاستیک و آج، ترمز جلو و عقب، وضعیت شیشه، برف‌ پاک‌کن

در آخر:

با پیشرفت موتورهای جدید فولکس‌واگن و روغن‌های بادوام طولانی، سرویس‌دهی منظم راهی عملی برای تضمین سلامت وسیله نقلیه شما است. تجهیزات ما از حسگرهای داخلی برای نظارت بر کیفیت روغن در طول آزمایش استفاده می‌کنند.

تمامی معاینات فنی و خدمات ما توسط تکنسین‌های دوره‌ دیده فولکس واگن انجام می‌شود. ما به تمام فولکس واگن‌ها اعم از بنزینی، دیزلی، هیبریدی و برقی خدمات ارائه می‌دهیم.
شما می‌توانید سرویسی را انتخاب کنید که به بهترین وجه مناسب فولکس واگن شما باشد.