یکی از مهم ترین قطعات خودروهای پورشه سیستم تعلیق است. اگر این قطعه با مشکل مواجه شود، عملکرد خودرو نیز با مشکل مواجه خواهد شد. توصیه می شود برای تعمیر جلوبندی و سیستم تعلیق پورشه به کارگاه تخصصی مراجعه کنید. این تعمیرگاه با کادری مجرب و مجرب جهت تعمیر قطعات مختلف خودروها فعالیت می کند.

بررسی تعمیرات جلوبندی و سیستم تعلیق پورشه :

قسمت جلوبندی و سیستم تعلیق پورشه باید به درستی عمل کنند زیرا عملکردهای مهمی را انجام می دهند. در ادامه مقاله به علائم خرابی سیستم تعلیق و جلوبندی پورشه و همچنین نکاتی برای تعمیر سیستم تعلیق و سیستم تعلیق جلوبندی پورشه می پردازیم

Porsche suspension 3
تعمیر جلوبندی و تعلیق پورشه

سیستم تعلیق جلو پورشه چیست؟

پایین و جلوی خودرو را جلوبندی می گویند. سیستم ترمز خودرو یکی از سیستم های مکانیکی است. توصیه می شود خودرو را به طور مرتب تعمیر کنید تا نقص سیستم تعلیق جلو بررسی شود.
در صورت بروز مشکل در سیستم ترمز پورشه، خودرو متوقف می شود. اگر تعمیر این قطعه پورشه را جدی نگیرید، ممکن است آسیب های زیادی به قسمت جلو و سایر قسمت های خودرو وارد شود. توصیه می شود در صورت وجود ایراد در جلو و سیستم تعلیق خودرو در اسرع وقت نسبت به تعمیر آن اقدام نمایید.

مهمترین وظایف این سیستم عبارتند از:

1. سیستم تعلیق جلوی خودرو پورشه وظیفه تعلیق خودرو را بر عهده دارد.
2. کاهش لرزش خودرو هنگام رانندگی در سطوح ناهموار
3. فنرهای جلوی خودرو پورشه به عنوان کمک فنر عمل می کنند. این فنرها فرسودگی و مشکلات ناشی از گیربکس، جعبه فرمان و غیره را کاهش می دهند.
4. کیفیت سیستم تعلیق خودرو پورشه به سیستم تعلیق این خودرو بستگی دارد. هرچه کیفیت سیستم تعلیق بهتر باشد، لذت رانندگی بیشتر می شود.

سیستم تعلیق خودرو پورشه چیست؟

1. ارتعاشات و شوک ها را دریافت کنید
2. بهبود عملکرد چرخ ها و ایجاد اصطکاک خوب بین لاستیک ها و سطح جاده
3. کنترل راحت تر ماشین بررسی علائم آسیب به قسمت جلو و سیستم تعلیق پورشه
در اینجا برخی از رایج ترین علائم خرابی اکسل جلو و سیستم تعلیق در خودروهای پورشه آورده شده است:
1. لرزش در فرمان
2. صدای غیر معمول
3. انحراف کارشه پورشه
4. وجود کف ناهموار روی لاستیک خودرو
5. اگر سیستم تعلیق خودروی پورشه از کار بیفتد، سیستم تعلیق دچار اختلال می شود.
6. بازرسی حفاظت روغن در اجزای سیستم تعلیق جلو پورشه
7. خودرو قادر به رانندگی در پیچ نخواهد بود.

Porsche suspension 1
بررسی علائم خرابی جلوبندی و تعلیق خودروی پورشه

برای تعمیر جلوبندی و سیستم تعلیق خودرو پورشه به کجا مراجعه کنیم؟

سیستم تعلیق خودروهای پورشه ساختار پیچیده ای دارد. در صورت مشاهده هرگونه مشکل در این قسمت، توصیه می شود به تعمیرگاه تخصصی مراجعه کنید.
تعمیرات جلوبندی و سیستم تعلیق پورشه توسط متخصصین مجرب در این تعمیرگاه ها انجام می شود. تمام تعمیرکارانی که در این تعمیرگاه ها کار می کنند پورشه هستند، در زمینه تعمیر خودروهای لوکس مانند پورشه و غیره دانش کافی داشته باشید.
خودروهای پورشه با استفاده از آخرین تکنولوژی تولید می شوند، بنابراین بهتر است تعمیر این خودرو توسط متخصص در کارگاهی با بهترین و جدیدترین تجهیزات انجام شود.
خدمات زیر در تعمیرگاه های تخصصی به مشتریان ارائه می شود:
1. سیستم تعلیق و تعلیق خودروهای پورشه به دقت مورد بررسی و آزمایش قرار گرفته است.
2. تعمیرکار پس از شناسایی قطعه آسیب دیده و مشکل اصلی بهترین روش را برای تعمیر این قسمت از خودرو انتخاب می کند.
3. در صورت نیاز به تعویض قطعه، قطعه اصلی باید تعویض شود. اگر تعمیرکار در تعویض قطعات جلوبندی و سیستم تعلیق خودرو دقت نکند و یا قطعه تعویضی تقلبی باشد، پس از مدت کوتاهی دوباره خودرو دچار مشکلات اساسی شده و خراب می شود.

Porsche suspension 4
تعمیر جلوبندی و تعلیق پورشه

و اما:

اگر می خواهید قسمت جلو و سیستم تعلیق خودرو شما به درستی تعمیر شود باید از سپردن تعمیر این قطعات به افرادی که دانش لازم در این زمینه را ندارند خودداری کنید. تعمیرات غیرحرفه ای جلوبندی و سیستم تعلیق پورشه منجر به مختل شدن اثرات خودرو می شود. بنابراین برای تعمیر این قطعات باید هزینه زیادی بپردازید.